Canlı okey oynamak için üye olan kullanıcılara özel hazırlamış olduğumuz odalar bulunmaktadır. Salonlarda yer alan odalar içerisinde oldukça kaliteli ve eğlenceli vakit geçirmeniz mümkündür. Odaların isimleri de ayırt etmesi kolay şekilde ayarlanmıştır. Bu sayede sevdiğiniz odaları unutmanız da mümkün değildir.

Canlı Okey Odaları ile Sohbet

okey odası

Canlı okey salonları tamamı 7/24 kullanıma açıktır. Böylece her saatte okey oynayabilmek avantajını elde edebileceksiniz. Üye sayımızın fazla olması sayesinde odalarda yoğunluk kullanıcı değişimleri ile devamlı şekilde kendini belli etmektedir. Özellikle sohbet etmeyi seven bir kişi iseniz maksatokey sayesinde farklı kişiler ile de tanışabilirsiniz.

Deneyimli okey oyuncularının da tercih ettiği bir adres olan sitemizde kendinizi geliştirmeniz kısa sürede gerçekleşecektir. Ayrıca bir gün bir okey odasını tercih etmeniz devamlı olarak o odada kalacağınız anlamına gelmemektedir. Odalar arasında değişim gerçekleştirerek istediğiniz her masada oyun katılımı sağlayabilirsiniz. Böylece oyunları oynarken sıkılmadan hareket etmeniz de bir nevi garantilenmiş olmaktadır.

En Seviyeli Okey Salonları ile Mobil sohbet

Uzun süreden bu yana online okey salonları için geliştirme yapılmaktadır. Bu alana ilgili olmamız ise altyapı çalışmalarını detaylı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamıştır. Aynı şekilde odalarda görev yapan ekip için gönüllülük esas alınmıştır. Böylelikle küfürlü okey sitelerinde en büyük şikayet konularından biri olan seviyesizlik bu sitede görülmemektedir.

Kategoriler: BLOG-MAKALE

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir